Ośrodek Wypoczynkowy FALA


Opis

Ośrodek Wypoczynkowy FALA położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk-Sobieszewo, oddalonej o 15 km na wschód od centrum miasta. Kompleks Wypoczynkowy składa się z trzech gruntownie zmodernizowanych, wykończonych w wysokim standardzie pawilonów oraz z 14 kompletnie odrestaurowanych drewnianych domków letniskowych. Od szerokiej, piaszczystej plaży oraz strzeżonego kąpieliska dzieli O.W. FALA 600 metrów sosnowego lasu.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się: - ogrodzony ponad 1-hektarowy, zalesiony teren - bezpłatny parking - restauracja w oddzielnym pawilonie - 80 miejsc - sala konferencyjna z nowoczesnymi wyposażeniem - do 80 miejsc - sala dyskotekowa - ogródek piwny NA FALI - zaplecze rekeracyjno-sportowe (boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci) - miejsce na ognisko, grill

Wyposażenie

Pokoje Ośrodek wypoczynkowy FALA oferuje 37 komfortowych, nowocześnie wyposażonych pokoi, w tym 4 studia 2-pokojowe 4-osobowe, apartament 2-pokojowy oraz trzy pokoje z aneksem kuchennym w 2 kondygnacyjnych, murowanych pawilonach. Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, TV, radio, większość pokoi posiada lodówkę.

Domki.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się 12 luźno rozmieszczonych, wolno stojących, drewnianych 2-pokojowych 4-osobowych domków oraz dwa domki 2-osobowe. W 2014 i w 2015 roku wszystkie zostały gruntownie odrestaurowane, zmodernizowane i nowocześnie wyposażone. Domki 4-osobowe posiadają pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę (kabina prysznicowa, WC) natomiast domki 2-osobowe jeden pokój wraz z aneksem kuchennym oraz łazienkę.1922 wyświetlenia w 2023r.
Ośrodek Wypoczynkowy FALA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu sobieszewo.info.pl

+48 663 253 004 +48 583 080 036
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00