Ośrodek Wypoczynkowy FALA

Falowa 3, Sobieszewo

Ośrodek Wypoczynkowy FALA położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk-Sobieszewo, oddalonej o 15 km na wschód od centrum miasta. Kompleks Wypoczynkowy składa się z trzech gruntownie zmodernizowanych, wykończonych w wysokim standardzie pawilonów oraz z 14 kompletnie odrestaurowanych drewnianych domków letniskowych. Od szerokiej, piaszczystej plaży oraz strzeżonego kąpieliska dzieli O.W. FALA 600 metrów sosnowego lasu.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się: - ogrodzony ponad 1-hektarowy, zalesiony teren - bezpłatny parking - restauracja w oddzielnym pawilonie - 80 miejsc - sala konferencyjna z nowoczesnymi wyposażeniem - do 80 miejsc - sala dyskotekowa - ogródek piwny NA FALI - zaplecze rekeracyjno-sportowe (boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci) - miejsce na ognisko, grill


Pokoje Ośrodek wypoczynkowy FALA oferuje 37 komfortowych, nowocześnie wyposażonych pokoi, w tym 4 studia 2-pokojowe 4-osobowe, apartament 2-pokojowy oraz trzy pokoje z aneksem kuchennym w 2 kondygnacyjnych, murowanych pawilonach. Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, TV, radio, większość pokoi posiada lodówkę.

Domki.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego FALA znajduje się 12 luźno rozmieszczonych, wolno stojących, drewnianych 2-pokojowych 4-osobowych domków oraz dwa domki 2-osobowe. W 2014 i w 2015 roku wszystkie zostały gruntownie odrestaurowane, zmodernizowane i nowocześnie wyposażone. Domki 4-osobowe posiadają pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę (kabina prysznicowa, WC) natomiast domki 2-osobowe jeden pokój wraz z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Prywatna łazienka

Telewizor

Radio

Dostępne w obiekcie

Plac zabaw

Grill

Miejsce na ognisko

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

393 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 2452 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0