Atrakcje w Sobieszewie

(7)

Plaża w Sobieszewie Wyspa Sobieszewska to aż 11 kilometrów pięknej, piaszczystej plaży. Dodatkowym atutem plaż na Wyspie Sobieszewskiej jest mniejsza ilość plażowiczów niż na tr&oacu... więcej »

Główne zejście od ul. Falowej

Rezerwat Mewia Łacha Rezerwat przyrody Mewia Łacha położony jest u ujścia Wisły, a właściwie jej przekopu, do morza. to około 150 hektarów chronionego terenu, przy czym większa jego cz... więcej »

Mewia Łacha, Wyspa Sobieszewska, 80-980 Gdańsk

Gdańsk Gdańsk - portowe miasto nad Bałtykiem, jedno z miast o najdłuższej historii w naszym kraju, a równocześnie jedno z najbardziej rozpoznawalnych, razem z Krakowem i Warszawą, pols... więcej »

Sopot Pomiędzy Gdynią i Gdańskiem położone jest miasto-uzdrowisko - Sopot. Historia odpoczynku i leczenia w Sopocie sięga roku 1798 - wtedy wzniesiono pierwszy dom letniskowy, w 181... więcej »

Mikoszewo Mikoszewo to znana wieś wakacyjna na Mierzei Wiślanej, położona na prawym brzegu Wisły, tuż przy jej ujściu do morza. Obecne ujście powstało na skutek przekopu wykonanego pod koniec... więcej »

Jantar Jantar to przymorska miejscowość wczasowa w gminie Stegna, na Mierzei Wiślanej. W sezonie Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tu wiele koncertów, imprez, turnie... więcej »

Junoszyno Junoszyno to cicha wieś wczasowa w gminie Stegna. Na północy leży nadmorski las, za którym znajduje się piaszczysta i szeroka plaża. Mimo że do plaży jest około 1... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00