Atrakcje w Sobieszewie

(9)

Plaża w Sobieszewie Wyspa Sobieszewska to aż 11 kilometrów pięknej, piaszczystej plaży. Dodatkowym atutem plaż na Wyspie Sobieszewskiej jest mniejsza ilość plażowiczów niż na tró... więcej »

Główne zejście od ul. Falowej

Rezerwat Mewia Łacha Rezerwat przyrody Mewia Łacha położony jest u ujścia Wisły, a właściwie jej przekopu, do morza. to około 150 hektarów chronionego terenu, przy czym większa jego część... więcej »

Mewia Łacha, Wyspa Sobieszewska, 80-980 Gdańsk

Gdańsk Gdańsk - portowe miasto nad Bałtykiem, jedno z miast o najdłuższej historii w naszym kraju, a równocześnie jedno z najbardziej rozpoznawalnych, razem z Krakowem i Warszawą, polskic... więcej »

Sopot Pomiędzy Gdynią i Gdańskiem położone jest miasto-uzdrowisko - Sopot. Historia odpoczynku i leczenia w Sopocie sięga roku 1798 - wtedy wzniesiono pierwszy dom letniskowy, w 1819 r... więcej »

Mikoszewo Mikoszewo to znana wieś wakacyjna na Mierzei Wiślanej, położona na prawym brzegu Wisły, tuż przy jej ujściu do morza. Obecne ujście powstało na skutek przekopu wykonanego pod koniec XI... więcej »

Jantar Jantar to przymorska miejscowość wczasowa w gminie Stegna, na Mierzei Wiślanej. W sezonie Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tu wiele koncertów, imprez, turniej&o... więcej »

Junoszyno Junoszyno to cicha wieś wczasowa w gminie Stegna. Na północy leży nadmorski las, za którym znajduje się piaszczysta i szeroka plaża. Mimo że do plaży jest około 1,5 ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00